Fiat Panda

Jak przystało na miejski samochód, Fiat Panda jest autem funkcjonalnym, które jest zarazem zgrabne i wystarczająco małe, aby z powodzeniem zaparkować je na zatłoczonych parkingach. Fiat Panda jest autem, które nie powala swoją finezyjną linią. Jest w swojej formie prosta, choć ma coś także i z nowoczesności. Będzie to z pewnością dość dobre auto rodzinne, ponieważ wygodnie mogą nim podróżować cztery osoby. Jeśli chodzi o osoby szczególnie wysokie, mogą one odczuwać pewien dyskomfort podczas siedzenia z tyłu, choć jest to przypadłość także i  wśród aut wielu innych marek.

Panda podczas podróży będzie się sprawować dobrze, a to dzięki temu, że jej wnętrze jest dość przestronne. Zawdzięcza to także temu, że sufit znajduje się dość wysoko. Również jak na wersję podstawową jest dość bogato wyposażona, co nie zdarza się zbyt często wśród aut tej klasy. Przeważnie konkurencja w tym przedziale cenowym oferuje samochody w wersjach zupełnie podstawowych, bez żadnych dodatkowych gadżetów.

Prowadzenie Fiata Pandy jest przyjemne, a może być jeszcze bardziej, gdy jeździ się ze wspomaganiem “City”. Jest to samochód dość dynamiczny, który do prędkości 100 km/h przyśpiesza w 15 sekund. Skrzynia biegów działa lekko, dzięki czemu komfort jazdy jest jeszcze większy. Oprócz tego w środku Panda jest dość cicha. Niestety trzeba szczególnie uważać podczas wchodzenia w ostre zakręty przy sporych prędkościach, ponieważ odczuwać można duże przechyły nadwozia. Jest to jedyny mankament Pandy, który rzadko się odczuwa podczas normalnej jazdy miejskiej, bo podczas niej samochód prowadzi się niemal idealnie. Dzięki temu, że ma niewielki promień skrętu, jest bardzo zwinnym samochodem. Ważnym atutem Pandy jest jej niewielkie spalanie, które przemawia za tym, że jest dość ekonomiczna podczas jej eksploatacji.

Fiat Panda jest typowym miejskim samochodem, który sprawdzać się będzie również jako samochód rodzinny. Jest praktyczny i wystarczająco pojemny, aby mógł przewieźć nawet nieco większe zakupy.

Każdy, kto jest zainteresowany kupnem Fiata Pandy, musi wziąć pod uwagę, że ceny tego samochodu osiągają od 6 tys. zł do 23 tys. Wszystko zależy od rocznika samochodu i jego przebiegu.

Aby wybrać najlepszy wariant dla siebie, warto jest zapoznać się z serwisem sprzedażowym, na którym można znaleźć bardzo dużo ofert sprzedaży Fiata Pandy.